Skambinkite:

+370 5 204 3315

Apie mus

UAB „Multitrans Logistics“ savo veiklą pradėjo 2011m, tai stabiliai dirbanti ir dinamiškai auganti tarptautinio logistikos verslo dalyvė, pelniusi nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą.

UAB „Multitrans Logistics“ yra strateginis partneris tarptautinės transporto paslaugų kompanijos Multitrans AG, kuri turi filialus Kazachstane, Irane, Uzbekistane, Čekijos Respublikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, taip pat platų partnerių ir atstovų tinklą beveik visose Europos valstybėse ir Azijoje. Kiekvienas iš kompanijos filialų teikia įvairias transportavimo ir sandėliavimo paslaugas. Glaudus bendradarbiavimas, su visomis Multitrans grupės įmonėmis ir partneriais mums leidžia pasiūlyti savo klientams kokybiškas ir konkurencingas paslaugas, o atsidavimas, darbas su kiekvienu klientu, specifinių žinių gausa ir darbuotojų kompetencija yra kertiniai mūsų sėkmės akmenys. Galite pasikliauti patikimais mūsų logistikos ir transportavimo sprendimais, pritaikomais kiekvieno verslo sektoriaus reikalavimams. Didelę patirtį turinčių logistikos specialistų komanda visą savo dėmesį skiria aukščiausių veiklos standartų laikymuisi, tam, kad jūsų kroviniai paskirties vietą pasiektų saugiai, laiku ir idealios būklės.

UAB „Multitrans Logistics“ siūlo integruotus, logistikos sprendimus iš vienų rankų: nuo gamybos iki galutinio vartotojo. Pasinaudoję mūsų profesionalumu, komunikacija ir plačiu paslaugų portfeliu Jūs ramiai galėsite laiką skirti savo verslui, o transportavimą ir sandėliavimą palikti patikimam partneriui.

Mes ne tik pasiruošę įgyvendinti kiekvieno mūsų kliento lūkesčius, bet ir esame tvirtai įsitikinę, kad galime tai padaryti!